Aktualne sparingi rocznika 05/06 . Aktualizacja 30.03

4/03/2017 Rozgrywamy pierwszy sparing na powietrzu z Mazurem Karczew. Wynik jaki padł to 3:3, strzelcy : Michał Gniadek oraz Maciek M x2 . Widać, że to nasz pierwszy sparing na powietrzu. Za każdym razem goniliśmy wynik. Kulało rozpoczęcie od bramki i atak pozycyjny. Pracujemy dalej !

12/03/2017 Drugim naszym rywalem w przygotowaniach do wiosennej ligi była drużyna Józefovia II Józefów. To był bardzo dziwny mecz. W pierwszej połowie dominujemy w każdym aspekcie i stwarzamy kolejne składne akcje aczkolwiek żadna z nich nie była skuteczna. Wszystkie strzały bronił bramkarz lub trafiały w poprzeczkę. Oprócz niemocy strzeleckiej kolejnym problemem był brak sędziego, który prowokował niepotrzebne sytuacje. Druga połowa to zdecydowanie słabsza gra i zabójcze kontry przeciwnika. W konsekwencji tracimy aż 4 gole a odpowiedzieć udaje się tylko jednym trafieniem. Czego brakowało trenerze ? Tlenu ! Jesteśmy mocno spóźnieni z przygotowaniem kondycyjnym. Dla kilku chłopców było to pierwsze wyjście na dwór w tym roku. Mam nadzieje, że kolejne 4 mecze sparingowe pozwolą na podbudowanie progu tlenowego. Wracając do spotkania, bramkarz drużyny przeciwnej rozegrał mecz życia i był wszędzie gdzie powinien. Kolejnym mankamentem była lekceważąca postawa naszej defensywy, nie potrzebne wysokie wyjścia całej formacji były opłakane w skutkach. Za dużo gry indywidualnej. Porozmawiamy, popracujemy i na pewno w czwartek będzie już dużo lepiej ! Głowa do góry ! Ja w was wierzę !

Łapiemy tlen ...

16/03/2017  W czwartek drużyna rozegrała kolejny sparing. Przeciwnikiem był dobrze nam znany z poprzednich lat Promnik Łaskarzew. Mecz odbył się w miejscowości Krzywda a chłopcy mieli okazję rozegrać go przy sztucznym świetle.

Gra momentami wyglądała już bardzo dobrze. W końcu większość zawodników zrozumiała, że trzeba grać podaniami i realizowała ustalenia przedmeczowe. W tym sparingu zaprezentowała się aż 18 osobowa kadra. W końcu nasze strzały znalazły drogę do bramki przeciwnika. Ustrzeliliśmy 10 goli natomiast straciliśmy 4. Warto wspomnieć iż żaden z naszych nominalnych bramkarzy nie mógł dziś dojechać na to spotkanie. Formacja obronna zagrała znacznie lepiej niż w Józefovie aczkolwiek dużo jeszcze przed nami pracy. Ofensywnie stwarzaliśmy dużo klarownych sytuacji i 10 bramek to najmniejszy wymiar kary jaki mógł spotkać Promnik. W końcu płuca pozwoliły myśleć głowie :)

18/03/2017 Sparing w Otwocku został odwołany przez gospodarzy

23/03/2017 Dobry sparing z Wilgą Garwolin 2004. Dziś rozegraliśmy bardzo pożyteczny sparing. Wilga przy naszej drużynie 2005/06 dominowała warunkami i siłą fizyczną mimo to potrafiliśmy zagrać dobry mecz. Uważam, że ten sparing będzie bardzo przydatny w naszych poczynaniach ligowych. Mimo porażki 4:1 był to jeden z lepszych sparingów w okresie przygotowawczym. Większość naszych chłopców rozegrała cały mecz i takie było nasze założenie. Już wiemy kto jest wstanie wytrzymać całe spotkanie a kto nie jest jeszcze na to gotowy. Mimo iż graliśmy ze starszymi chłopcami stworzyliśmy kilkanaście dobrych akcji jednakże niemoc strzelecka trwała aż do 58 minuty spotkania. Druga połowa to dobra i mądra gra. Byliśmy stroną lepszą aczkolwiek przeciwnik był bezlitosny w swoich kontratakach. Bardzo optymistycznie patrzmy w przyszłość i z niecierpliwością czekamy na Niedzielny mecz z Vulkanem 2005/06 . Jedynym minusem gry ze starszym zespołem jest kilka siniaków i miejmy nadzieje lekka kontuzja naszego kapitana. Chłopaki dzięki za walkę !

26/03/2017 W niedziele popołudnie rocznik 05/06 odnosi okazałe zwycięstwo nad Vulkanem 9:2. Mimo dużych braków kadrowych chłopcy zagrali dobry mecz. Aż trzy bramki padły po rzutach rożnych, które trenowaliśmy na środowym treningu. Zwycięstwo dedykujemy naszemu kapitanowi, który leczy kontuzje. Kamil wracaj szybko do zdrowia !

29/0302017 W ramach jednostki treningowej rozegraliśmy kolejny już test mecz przed ligą. Dzisiejszym przeciwnikiem była Wisła Maciejowice. Graliśmy w deszczu a co gorsza przy silnym wietrze. Wynik, który tego dnia był sprawa drugorzędną to 2:2. Do 55 minuty wygrywaliśmy 2:0 aczkolwiek chwila rozkojarzenia i przeciwnicy strzelili nam dwa gole. Gra piłką wyglądała bardzo sensownie. Stworzyliśmy sporo dobrych akcji aczkolwiek brakowało strzału i konsekwencji w naszych działaniach. W sparingu zabrakło : Kamila, Oliego, Konrada, Kacpra, Karola, Mateusza. Większość chłopców to nasz pierwszy "garnitur" , który mam nadzieję znajdzie drogę do bramki ligowej w Lesznowoli.

Podsumowując rozegraliśmy 6 sparingów. Większość chłopców nadrobiła braki kondycyjne. Wiadomo, że to nie to samo co obóz aczkolwiek zrobiliśmy wszystko aby zniwelować braki, które powstały z tego tytułu. Jedynym mankamentem, który nam towarzyszy to kontuzje. Celem, który chcemy osiągnąć w tym roku jest utrzymanie się w lidze. Każdy zdobyty punkt będziemy darzyć ogromnym szacunkiem. Walczyć, trenować !