Dwa oblicza rocznika 2008/2009 . Awans jest nasz !

Dziś zagraliśmy mecz przeciwko Józefovi Józefów. W pierwszej kwarcie graliśmy koncertowo. Mateusz oraz Gabryś byli siłą napędową naszych akcji. Widać, że rozumieją się bez słów. Graliśmy dobre 15 minut po których wygrywamy 3:0 . Szkoda, że kolejne 3 kwarty już nie były tak miłe dla oka. Na pewno spowodowane było to też, dużą ilością zmian. Poziom drastycznie spadł a my swoją grą dopasowaliśmy się do przeciwnika. Po trzech kwartach mamy remis 5:5 . Przydarzały nam się błędy indywidualne. Dużo strat w środku pola i brak asekuracji. W czwartej kwarcie " pierwszy garnitur" bierze sprawy w swoje ręce i stwarza kilka dogodnych sytuacji a piłka szósty raz ląduje w bramce przeciwnika. Mecz wygrywamy 6:5 natomiast dużo przed nami pracy w sferze mentalnej. Na dwie kolejki przed końcem sezonu zapewniamy sobie awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Po zimie prawdopodobnie zgłosimy kolejną drużynę z rocznika 2008/2009 ( II ) tak aby każdy grał jak najwięcej i się rozwijał.