Dwa spotkania z Amur Wilga.

PONIEDZIAŁEK - 1 GRUDNIA

Pierwsze spotkanie rozegraliśmy w poniedziałek 1 grudnia. Okazję do zaprezentowania swoich umiejętności mieli zawodnicy z roczników 2008/2007/2006. Uważam, że najlepiej zaprezentowały się najmłodsze dzieci, które błyszczały skutecznością. Mecz był wyrównany aczkolwiek zakończył się wynikiem 3-8 i to Progres mógł po raz kolejny zaśpiewać ... tak się bawi, tak się bawi Progresik !

Wyróżnienia:

Adaś Michalczyk za bramkę stadiony świata !

Szymon Michalczyk za najwszechstronniejszego zawodnika spotkania !

Antoni Majczak za udany debiut !

MIKOŁAJKI - 2005/2006

Kolejny mecz na hali z okazji Mikołajek rozegrała drużyna 2005/2006. Okiem trenera patrząc to spotkanie było dość wyrównane aczkolwiek akcje Progresu były dużo szybsze. Jestem pewny, że to systematyczny trening pozwala nam na konstruowanie tak składnych akcji. Chce pogratulować chłopakom postawy i prosić rodziców aby dopingowali ich do dalszej pracy. Wynik spotkania to 4 : 10 . WYGRAŁ PROGRES !

Wyróżnienia :

Kuba Nowicki za całokształt oraz postawę w meczu !

Piotr Wiśniewski oraz Piotr Piórkowski za ostoję drużyny !

PROSZĘ RODZICÓW O PRZESŁANIE ZDJĘĆ NA

akademiaprogres@wp.pl