Dwa zwycięstwa z Vulkanem.

W sobotę 12 marca rozegraliśmy mecze sparingowe z drużynami Vulkana Wólki Mlądzkiej. Niska temperatura nie wystraszyła zawodników, którzy walczyli do ostatniej minuty.

Na pierwszy ogień ruszył rocznik 2007/2008. Były momenty dobrej i rozsądnej gry aczkolwiek przydarzało się kilka minut rozkojarzenia ... Mimo to oceniam sparing pozytywnie. Z bardzo dobrej strony zaprezentował się rocznik 2008. Mecz wygrywamy 7 - 2 a nasz bramkarz nie miał dziś zbyt dużo pracy.

Kolejne spotkanie to rocznik 2005/2006, który do Vulkana przyjechał mocno osłabiony. Mimo braków kadrowych chłopy starali się grać mądrze piłką co w efekcie dało wygraną 8-1. Taki mecz był bardzo potrzebny mojej drużynie przed zbliżającymi się rozgrywkami. Chłopcy bardzo dobrze realizowali założenia przedmeczowe a to cieszy podwójnie!

Gratulacje!