Kolejne punkty przywozimy do Garwolina

Drużyna 05/06 wygrywa po bardzo dobrej grze z Mazurem 6:3. Kamil Suśniak w tym spotkaniu pokazuje mądrą grę. Zawodnik mający 11 lat dzieli i rządzi na boisku. Michał Gniadek rozgrywa swój najlepszy mecz w lidze. Antek strzela bramkę stadiony świata. Pióro po raz kolejny pokazuje, że ma super wytrzymałość. Cieszą dobre zmiany. Cała powołana kadra pokazała, że zasługują na awans. Brawa za wspaniałą postawę także dla Wiśni, Oliego, Kuby,Szymona, Mateusza, Nikodema, Kacpra, Karola oraz Konrada. Bardzo dobrą zmianę daje także Jakub Biernat.

Drużyna 07/08 wygrywa derby powiatu.

Wisła Maciejowice na mecz wyszła bardzo zmotywowana. Pierwsze 10 minut spotkania to dość wyrównana walka. Defensywa Progresu ( Maks, Kacper, Maciek ) zachowują się wzorowo a Szymon ze swoim firmowym spokojem wyłapuje kolejne piłki. Już w pierwszej kwarcie aplikujemy 3 bramki i pokazujemy kto w tym meczu będzie rozdawał karty. Cieszy powrót naszego nominalnego kapitana, który strzela bardzo ładną bramkę. Bardzo aktywni w całym meczu są Mati oraz Neymar, którzy zdobywają kolejne cenne gole Maciek Aniszewski rozgrywa bardzo pewne spotkanie. Cieszy rozwój zawodników i tempo rozgrywanego spotkania. Na deser Szymon Michalczyk broni rzut karny. Wynik spotkania 1:7 dla Progresiątek. Tradycyjnie w drużynie przeciwnej bardzo dobre zawody rozegrał Gabryś Korda, którego serdecznie pozdrawiamy !