Obie drużyny wracają z kompletem punktów !

Nasza najstarsza drużyna wygrywa w Wiązownej 1:7.
Mecz nie był pięknym widowiskiem aczkolwiek zwyciezców się nie sądzi. W pierwszej połowie gospodarze stworzyli sobie tylko 1 sytuacje po której nasz bramkarz zmuszony był do wysiłku. Mimo ogromnej przewagi w posiadaniu piłki potrafiliśmy strzelić tylko dwie bramki. Druga odsłona to skuteczniejsza postawa naszej drużyny oraz debiut Trenera Wojtka - jak widać po wyniku udany. Zwycięstwo chcemy zadedykować naszym kontuzjowanym kolegom z zespołu. Adaś i Nikodem 3maj się ! Czekamy na was !

W najbliższą Niedzielę rozegramy mecz z najsilniejszą drużyną w naszej lidze. Lesznowola to zespół, który grał już w drugiej lidze i od początku zmagań w naszej grupie potwierdza swoją siłę wygrywając wszystkie mecze. Kolejnym utrudnieniem będzie brak 3 podstawowych zawodników. Proszę wszystkich o obecność na treningach, chcemy przeprowadzić mikro-cykl, który pozwoli nam podjąć rękawice z liderem rozgrywek.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wspaniała gra na fatalnym boisku.
Rocznik 2007/2008 rozegrał wyjazdowe spotkanie z Sokół Celestynów. Chłopcy zdobyli 8 goli oraz zachowali czyste konto. Celestynów przywitał nas fatalną murawą. Przez cały mecz towarzyszył nam strach aby żaden z naszych zawodników nie odniósł kontuzji. Mimo ciężkich warunków Progres rozegrał swój najlepszy mecz w lidze. Każdy z chłopców wchodzących na boisko podwyższał jakość zespołu. Cała drużyna stanowiła skuteczny kolektyw. Brawa należą się całej drużynie. Cieszy wybuch formy naszego Neymara oraz bezbłędna postawa rocznika 2008.

W Niedzielę o godz. 11:00 u siebie podejmiemy wicelidera rozgrywek. Mam nadzieję, że zagramy tak dobrze jak w Celestynowie !