Obóz sportowy / 4 mecze / nowe zdjęcia !

Rozegraliśmy mecz z Lublinianką Lublin. Był to sparing dwóch wyrównanych drużyn. Wynik spotkania to 5-5. Snajper Maciej Wasiński popisał się hattrickiem. Oko trenera cieszyło dużo składnych akcji aczkolwiek brakowało nam szczęścia w wykończeniu. BĘDZIEMY NAD TYM PRACOWAĆ. Na wyróżnienie w tym meczu zasługuje Piotr Michalik.

Kolejny sparing na remis. 3 - 3 z Bardzo mocnym Puławiakiem Puławy. Dla naszej drużyny strzelali Krystian Zabiegałowski (2) oraz Kacper Borowy. Na wyróżnienie zasługuje Wiktor Gorbaczuk oraz Adaś Michalczyk. Obaj chłopcy stworzyli sobie mnóstwo sytuacji aczkolwiek dobrze spisujący się bramkarz uniemożliwił Progresowi zdobycie kolejnych bramek. Puławiak Puławy grał bardzo dobry mecz, widać dobrą rękę trenera. Pozdrawiamy Puławiak.

W weekend rozegraliśmy 2 spotkania z APN Lublin. Oba mecze wygrywamy ( 6-2 ; 5-2 ). W tym spotkaniu wszyscy otrzymali szanse gry. Widać było już zmęczenie obozem ale wola walki i ambicja poprowadziły Progres do sukcesu. Bardzo dobre zawody poraz kolejny rozegrał Piotr Michalik i Michał Gniadek. Fantastyczną bramkę strzelił Adam Michalczyk.Bramkarze Krzysio Zalech i Jakub Babik byli poprostu świetni. Gratulujemy !

W galerii zdjęć pojawiła się fotorelacja z obozu. Zapraszamy do komentowania.

Powiązana galeria: