Pierwsza porażka w sezonie . Dobry mecz !

Rocznik 05/06 przegrał spotkanie na własnym stadionie 1:3
Lesznowola okazała się godnym przeciwnikiem. Początek meczu należał do naszej drużyny. Dominowaliśmy w każdym elemencie oprócz tego najważniejszego - bramki. W pierwszych 20 minutach stworzyliśmy sobie 4 klarowne sytuacje gdzie nasi napastnicy powinni umieścić piłkę w bramkę. Ku naszemu zdziwieniu ta sztuka udała się przeciwnikowi w 25 minucie po błędzie naszego stopera napastnik gości dobrym strzałem pokonał naszego goalkeepera. Nasza nieskuteczność trwała także w drugiej połowie. Przeciwnicy coraz odważniej atakowali naszą bramkę a efektem był gol na 0:2. Nadzieję na pozytywny wynik dał nam nasz kapitan, który po indywidualnej akcji strzela bramkę na 1:2. W drugiej połowie gra się troszkę wyrównała aczkolwiek kolejne nasze akcje kończyły się fiaskiem. Antek , Pióro , Kacper stworzyli mnóstwo sytuacji ale żaden z naszych napastników nie potrafił czysto trafić w piłkę.
Zagraliśmy dobre spotkanie niestety Lesznowola okazała się skuteczna w swoich poczynaniach i bardziej przytomna pod bramką. Na sam koniec spotkania obrona oraz bramkarz ucinają sobie drzemkę i tracimy kolejnego gola. Przed nami dużo pracy ! Plusem meczu jest walka i zaangażowanie całej drużyny. Mam nadzieję, że już za tydzień trafimy więcej razy w prostokąt 5 na 2 a obrona i bramkarz będą skoncentrowani dwa razy mocniej .

Pracujemy dalej ! Na półmetku mamy 4 zwycięstwa i 1 porażkę co w efekcie daje pewne miejsce na fotelu wice-lidera rozgrywek.