Przepiękny mecz !

Cudowna Gra !
Oczy się cieszą a serce raduje !

W sobotnie popołudnie rozegraliśmy mecz rewanżowy z drużyną UKS GKS OSIECK. Trener na ten mecz powołał tylko 9 zawodników, którzy mieli za zadanie godnie prezentować imię Akademii Progres. Udało się. Przez większość czasu byliśmy stroną dominującą. Bardzo długo utrzymywaliśmy się przy piłce i konstruowaliśmy bardzo groźne akcje. Mało przypadkowości w grze spowodowało szybkie prowadzenie 3-9. W trakcie meczu, przy znacznym prowadzeniu wdał się efekt rozkojarzenia i szybko tracimy 3 bramki. Mecz lekko się wyrównał aczkolwiek Progres pokazuje kto jest dominującą stroną strzelając kolejne gole. Kolejne piękne zawody rozgrywa nasz niezastąpiony bramkarz Szymon Michalczyk.

Kadra Progresu : ( każdy z chłopców zdobył bramkę lub popisał się wspaniałą asystą )

Szymon Michalczyk, Adam Michalczyk, Maks Tryc, Kacper Borowy, Wiktor Gorbaczuk, Krystian " Neymar " Zabiegałowski, Maciej Aniszewski, Filip Jedynak oraz Kuba Belka.