Równa walka z liderem.

Dobry mecz w dobrym stylu. Niestety 0:1

Rocznik 05/06 podejmował na własnym boisku lidera rozgrywek UKS Lesznowola. Przeciwnik dobrze nam znany ponieważ to już 6 pojedynek z tym rywalem. Jak to możliwe ? Po prostu przez dwa lata to duet z Garwolina i Lesznowoli zapewniał sobie awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Pomimo braków kadrowych byliśmy wstanie nawiązać równorzędną walkę. Momentami stwarzaliśmy dobre akcje, które wykończone były strzałem. Minus taki iż żaden z nich nie został zamieniony na bramkę. Pokuszę się o stwierdzenie iż to nasza drużyna stworzyła sobie więcej ciekawych okazji do strzelenia bramki, bardzo szkoda że nic nie wpadało do bramki przeciwnika no cóż taka jest piłka nożna. Lesznowoli udało się zdobyć gola po ładnej wrzutce. Jeden niewielki błąd obrońcy kosztował nas utratę 3 punktów. Mimo wszystko chłopcy walczyli do końca i chwała im za to ! Cieszy powrót Kamila na boisko, który rozegrał dopiero pierwsze spotkanie w tym sezonie. Wzorowo w bramce spisywał się nasz bramkarz Krzysio Zalech. Optymistycznie wyglądała każda akcja naszych skrzydłowych. Pozostało poprawić frekwencje na treningu i będzie dalszy Progres !