Tiki-taka z drużyną UKS GKS OSIECK

W wakacje rozegraliśmy już 2 sparingi z drużyną UKS GKS OSIECK. Na początku chce podziękować za gościnność drużynie z Osiecka. Pierwsze spotkanie rozegraliśmy 18.07.br, po powrocie z obozu. Było sporo emocji i nauki. Mecz wyrównany aczkolwiek Progres był bardzo skuteczny i wygraliśmy 2-15. Kolejny mecz rozegraliśmy 4.08.br tym razem wygrała drużyna z Osiecka. W drugim spotkaniu najbardziej jestem zadowolony z gry moich chłopców mimo, że przegraliśmy 6-4 to zaprezentowali "tiki-takę" i grę zespołowa- a o to własnie chodzi w naszym systemie szkolenia. Rocznik 2008 w tym meczu był niesamowity BRAWO! Trzeba wyróżnić także grę bramkarza z Osiecka, który dał popis swoich umiejętności i obronił mnóstwo strzałów naszych chłopaków.

P.s A u trenera serce się raduje jak słyszę Adasia cyt. " Ale trenerze nie wynik się liczy A DOBRA ZABAWA !"