To był mecz marzeń ! Rocznik 07/08 !

Ważna wygrana w meczu z OKS-em.

Nie wynik a gra w tym spotkaniu cieszyła najbardziej. O naszej drużynie po tym meczu mogę wypowiadać się w samym superlatywach. Chłopcy zagrali tak jak książka pisze. Byliśmy pełni obaw ponieważ drużyna z Otwocka w tym spotkaniu była poważnie wzmocniona. Wiedzieliśmy, że będzie to ciężki mecz. Początek spotkania to bardzo wyrównana gra. Obie drużyny badały swoje siły. Jednak w kluczowych momentach to Progres rozdawał karty. Chłopcy po pierwszej połowie wygrywali 0:3 a gra wyglądała bardzo dobrze. W Bramce Szymon Michalczyk tego dnia był solidny, jego gra nogami zasługuje na oklaski. W drugiej połowie nasz kapitan Adaś dał SHOW ! Strzelał, podawał i pomagał. To było 15 minut, które będziemy pamiętali bardzo długo. Warto dodać iż jest to zawodnik z rocznika 2008. Gra w defensywie Kacpra, Maksa, Maćka i Szymona Kołnierzaka była poprawna a chłopcy często angażowali się w akcje ofensywne. Za strzelanie bramek wzięli się wszyscy napastnicy: Neymar Kęndzi, Mati, Gabryś oraz Wiktor Gorbaczuk raz po raz tworzyli piękne akcje, które obfitowały w skuteczne wykończenie. Najbardziej cieszy spokój, styl i pomysł ,który niejednokrotnie mnie zaskakuje. Zagrania Gabrysia, Adasia czy Wiktora po prostu mistrzostwo świata. A i duży plus spotkania to zespołowa gra Neymara i Bartka Kędziorka, którzy jak wiemy lubią pograć 1 na 1. W tym spotkaniu każdy z zawodników pokazał to co ma najlepsze. Wywrócenie Matiego podczas wyścigu graniczyło z cudem. W końcu Maks wyregulował celownik rzutów wolnych. Kacper i Maciek solidni i kreatywni. Bardzo dobre wznowienia gry naszego bramkarza pozwalały na szybkie i dokładne rozegranie. A po raz kolejny brawa dla rodziców, że nie odpuszczają nawet gdy do końca zawodnicy nie są zdrowi czy są niewyspani :) . Wynik 2:14 :) Mamy lidera !