Wygrana z Wilgą Garwolin 07/08

Brawo Progres Garwolin !

We wtorek 8 grudnia rocznik 07/08 rozegrał sparing z lokalnym rywalem. Chłopcy do meczu podeszli bardzo emocjonalnie ponieważ większość chłopców zna się ze szkół. Derby wygrał Progres Garwolin aczkolwiek mecz był bardzo wyrównany. Obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom umiejętności. Nasz model szkolenia poparty ciężką pracą przynosi efekty. Odnosząc się do spotkania " Progresiątka " zagrały bardzo mądrze. Nasza drużyna przebywała cześciej na połowie przeciwnika i oddała dużo wiecej strzałów. Piłka sprawia nam coraz mniej problemów, cieszy spokój w rozegraniu i jakość podejmowanych decyzji. Na wyróżnie zasługuje postawa bramkarzy obu drużyn, którzy popisali się wieloma udanymi interwencjami. Mądre wznowienia gry naszego golkipera Szymona pozwoliły na konstruowanie składnych akcji. Poraz kolejny nasza skuteczność nie była na najwyższym poziomie. Dużo pięknych uderzeń Adasia, Neymara, Maksa, Kuby M, czy Matiego trafiło w słupek lub poprzeczkę. Solidny mecz w obronie zagrał Kacper, Maciek oraz Kuba. Jedyne co może nas niepokoić to rozwój teżyzny fizycznej naszych chłopców. Przeciwnicy byli wyżsi i mocniej zbudowani.

Gratulacje dla obu drużyn, które stworzyły fantastyczne widowisko. Pozdrowienia dla Wilgi Garwolin.