Nasz rocznik 05/06 remisuje z Wilgą Garwolin 04
Progres Garwolin 05/06 rozegrał dziś ostatni mecz sparingowy przed rozpoczęciem zmagań ligowych. Naszym przeciwnikiem była Wilga Garwolin 04. Mimo iż przeciwnik starszy i bardziej doświadczony podjęliśmy rękawice. Obie drużyny zagrały dobre spotkanie. Mieliśmy okazję obserwować wiele klarownych sytuacji pod obiema bramkami. Wynik końcowy spotkania to 2:2. Obaj trenerzy zgodnie oznajmili, że idealnie on odzwierciedla przebieg meczu.
Kilka dni temu rozegraliśmy mizerne spotkanie z Łaskarzewem. Rozmowa oraz uzupełnienie luk w składzie zaprocentowała dobrą a co najważniejsze mądrą grą. Jeżeli w taki sposób zagramy w Józefowie to o wynik będę spokojny :)
W czwartek 18:30 widzimy się wszyscy treningu. Zabieramy ze sobą ważne legitymacje szkolne.
Dziś na wielkie brawa zasługuje cała drużyna !