Udany debiut w lidze 07/08

Doczekaliśmy się debiutu ligowego rocznika 07/08

Reprezentacja rocznika 2007/08 rozegrała swój pierwszy mecz o punkty. Większość zawodników trenuje w naszej akademii już 3 lata. Sprawdzian generalny wypadł bardzo dobrze. Wygrywaliśmy pojedynki 1 na 1, podawaliśmy a w konsekwencji strzelaliśmy piękne bramki. Jozefovia Jozefów także zagrała dobry mecz, widać potencjał w tej drużynie. Progres rozegrał solidne spotkanie. Stracone trzy bramki padły po błędach obrony aczkolwiek nabłędach uczymy się najszybciej i mam nadzieje, że takowe nam się już nie zdarzą. Wynik spotkania to 3 - 13 dla Progresu. Bardzo dobrze na chłopców zadziałał sparing z zawodnikami Mazowsze Miętne 2006, który rozegraliśmy w czwartek. Spotkanie przegraliśmy ale zyskaliśmy ogromną wiedzę. Dzięki rywalizacji ze starszymi chłopcami na spotkanie w Józefowie wyszliśmy z dużym zaangażowaniem i wolą walki.

Dziękujemy rodzicom za wspaniały doping oraz fotki z meczu !