Wilga Garwolin - Progres Garwolin 4:10

A Tak się gra w Progresie !

Mecz derbowy zaczynamy bardzo dobrze. Stwarzamy mnóstwo klarownych sytuacji aczkolwiek rywali ratuje poprzeczka, słupek i dobrze spisujący się bramkarz. Drużyna Wilgi bardzo mocno nastawiona na wynik oddaje strzały nawet z własnej połowy. Niestety po takich zagraniach nasi bramkarze popełniają błędy i rywale wygrywają 2:0. Mimo iż kontrolowaliśmy grę nie potrafiliśmy strzelić bramki przez pierwsze 15 minut. Na ratunek wchodzi Wiktor Gorbaczuk, który potrafił wykończyć piękne akcje całego zespołu. Wiki strzela Hattrick-a w 5 minut i mamy 2:3. Kolejne części meczu to dominacja Progresiaków. Cieszę się, że udało mi się uspokoić chłopców i mimo wszystko przekonać do grania "piłką w piłkę".
Orlik był miniaturowych wymiarów co kusiło do strzelania z każdej pozcyji. Ale to nie nasz styl. Spokojna i zespołowa gra przyniosła efekt w postaci pięknych bramek.
Gra piłką broni się zawsze ! Dzięki Rodzicom za zaufanie i doping ! Pani Karolinie dziękujemy za słowa uznania.